PPC REKLAMA

Slouží k okamžitému přivedení návštěvníků při platbě za konkrétní proklik a přesměrování na Váš web, ideální než se projeví SEO optimalizace pro vyhledávače.
PPC kampaně realizujeme na vyhledávačích Seznam.cz a Google (CZ i jiné jazykové mutace) a na sociální síti Facebook.com.

Výhody PPC reklamy

Naše služby:

1) Založení PPC kampaní
  • analýza klíčových slov
  • analýza konkurence
  • vytvoření poutavých inzerátů odpovídajících uživatelským dotazům a směřující do relevantní kategorie webu/eshopu
  • vytvoření konverzního kódu a poradenství ohledně aplikace do webu/eshopu (počítá stanovené cíle - objednávky pomocí PPC systémů, registrace...)
2) Správa PPC kampaní
  • úpravy inzerátů
  • promazávání neaktivních klíčových slov
  • aktualizace slov, optimalizace cen za proklik na základě pořadí ve vyhledávání a údajů o konverzích
  • pravidelná konzultace-vlastní přístupy do systémů, rozbory přístupů v Google Analytics

Obě služby dostupné rámci FACEBOOK PPC, PPC GOOGLE ADWORDS, PPC SEZNAM.CZ SKLIK.
Nyní k prvnímu dobití Google Adwords nad 300 Kč kupon v hodnotě 1000 Kč zdarma!

Tvorba e-shopu

Vytvoříme Vám profesionální e-shop na míru. Kompletní e shop tvorba od nás zahrnuje origininální webdesign, SEO optimalizace, copywriting. Tvorba e shopu u nás nekončí spuštěním, ale zajistíme i následné přivedení potencionálních zákazníků za rozumnou cenu.

Tvorba webu

Tvorba webových stránek profesionálně. Webové stránky od nás mají vždy originální webdesign, SEO optimalizace, copywriting. Tvorba webu u nás nekončí spuštěním, ale zajistíme i následné přivedení potencionálních zákazníků za rozumnou cenu.

Webdesign

Vytvoříme pro Vás profesionální webdesign a jsme schopni Vám ho nakódovat pomocí HTML/CSS, případně doplnit o interaktivitu prostřednictvím JQUERY frameworku.

Grafika

Navrhneme pro Vás corporate identity (firemní identita), loga, bannery, polepy aut, polepy výloh... Kompletní reklamní grafika pro Vaše projekty.

Seo optimalizace

Zajistíme pro Vás profesionální SEO optimalizace pro vyhledávače a zajistíme tak Vaše zviditelnění ve vysoce konkurenčním prostředí internernetu.

PPC reklama

Profesionálně pro Vás zakládáme a spravujeme PPC kampaně na Seznam.cz, Google, Facebook. Okamžité přivedení návštěvníků an webové stránky Vašeho projektu.

Webhosting

Nabízíme profesionální webhosting přesně na míru Vašemu projektu. Ke každému hostingu technická podpora a záloha dat.

Reference

Prohlédněte si hotová řešení od Completeweb.cz