TVORBA E-SHOPU NA ZAKÁZKU

Nákup zboží z pohodlí domova přes eshop dnes již lidé berou jako samozřejmost a mají tak možnost ušetřit podstatné částky oproti kamenným obchodům.
Z prodeje zboží přes internet se tak stává důležitý obchodní kanál.

Vytvořit e-shop dnes není žádný problém, na internetu je nepřeberné množství šablon, návodů apod.
Aby však e shop byl pro Vás stoprocentně funkční, maximálně výdělečný, byl snadno k dohledání na internetu mezi konkurencí, je lepší nechat vytvořit e-shop odborníky.

Ve finále se Vám komplexní tvorba e shopu od nás mnohonásobně vyplatí – správně vytvořený e-shop na míru běžící na vhodné doméně Vám přivede návštěvníky z vyhledávačů i bez následných investic.

V čem je tvorba e-shopu od nás výjimečná?

Již od začátku se soustředíme na to, aby výroba eshopu nekončila jen uživatelsky příjemným originálním webdesignem, to bereme jako samozřejmost. Neméně důležitou součástí je také funkčnost webu z hlediska dohledatelnosti na internetových vyhledávačích. K tomu je zapotřebí, aby struktura eshopu byla bez chyb ve zdrojovém kódu (validní) a aby byla provedena SEO optimalizace pro vyhledávače na slova z Vašeho oboru. S klíčovými slovy z oboru je potřeba počítat již při stavbě eshopu, výběru domény a dále s nimi pracovat viz. SEO OPTIMALIZACE

Naší předností je jak tvorba eshopů s administrací(redakční systém), tak možnost správy eshopu přímo přes nás. Navíc jsme schopni doprogramovat téměř jakoukoliv aplikaci na míru – žádný problém u nás není neřešitelný!
Každý e-shop umísťujeme na náš profesionální webhosting, na kterém zaručujeme korektní funkčnost, rychlou podporu a zálohu dat.

Každý náš e-shop zahrnuje:

 • Responsibilní webdesign + validní kód HTML5 / CSS3
 • JQUERY javascriptové knihovny
 • PHP / MySQL databáze
 • Příprava pro SEO (onPage faktory)
 • Implementace Google Analytics
 • Automatický sitemap ve formátu XML
 • XML feedy pro Zbozi.cz, Google nákupy nebo Heureka
 • Copywriting + analýza klíčových slov
 • Kvalitní, zálohovaný, stabilní a cenově dostupný webhosting

Proč zvolit právě Completeweb.cz?

 • Dodáme Vám kompletní funkční řešení na míru přesně dle Vašich požadavků
 • navrhneme design - logo, firemní identitu (corporate identity)
 • Verze e-shopu pro smart phony i tablety - Responsibilní webdesign
 • postavíme funkční internetový obchod
 • využijeme všechny dostupné možnosti SEO optimalizace pro vyhledávače – copywriting, registrace do katalogů, sociální sítě, cenové srovnávače...
Tvorba e-shopu

Vytvoříme Vám profesionální e-shop na míru. Kompletní e shop tvorba od nás zahrnuje origininální webdesign, SEO optimalizace, copywriting. Tvorba e shopu u nás nekončí spuštěním, ale zajistíme i následné přivedení potencionálních zákazníků za rozumnou cenu.

Tvorba webu

Tvorba webových stránek profesionálně. Webové stránky od nás mají vždy originální webdesign, SEO optimalizace, copywriting. Tvorba webu u nás nekončí spuštěním, ale zajistíme i následné přivedení potencionálních zákazníků za rozumnou cenu.

Webdesign

Vytvoříme pro Vás profesionální webdesign a jsme schopni Vám ho nakódovat pomocí HTML/CSS, případně doplnit o interaktivitu prostřednictvím JQUERY frameworku.

Grafika

Navrhneme pro Vás corporate identity (firemní identita), loga, bannery, polepy aut, polepy výloh... Kompletní reklamní grafika pro Vaše projekty.

Seo optimalizace

Zajistíme pro Vás profesionální SEO optimalizace pro vyhledávače a zajistíme tak Vaše zviditelnění ve vysoce konkurenčním prostředí internernetu.

PPC reklama

Profesionálně pro Vás zakládáme a spravujeme PPC kampaně na Seznam.cz, Google, Facebook. Okamžité přivedení návštěvníků an webové stránky Vašeho projektu.

Webhosting

Nabízíme profesionální webhosting přesně na míru Vašemu projektu. Ke každému hostingu technická podpora a záloha dat.

Reference

Prohlédněte si hotová řešení od Completeweb.cz