TVORBA WEBU

Vlastní webové stránky s profesionálním designem by měly dnes již být samozřejmá součást prezentace firmy i živnostníka. Tvorba www stránek vypadá dnes na první pohled vcelku jednoduše, na internetu bez problémů najdete spoustu šablon, návodů apod. Aby však byly webové stránky plně funkční, byly snadno k dohledání na internetu mezi konkurencí a plnily funkci důležitého prodejního kanálu, je vhodné svěřit vytvoření webových stránek odborníkům. Ve finále se Vám komplexní tvorba webu od nás mnohonásobně vyplatí – správně vytvořené www stránky běžící na vhodné doméně Vám přivedou návštěvníky z vyhledávačů i bez následných investic.

V čem jsou webové stránky od nás výjimečné?

Již od začátku se soustředíme na to, aby výroba webových stránek nekončila jen uživatelsky příjemným originálním webdesignem, to bereme jako samozřejmost. Neméně důležitou součástí je také funkčnost webu z hlediska dohledatelnosti na internetových vyhledávačích. K tomu je zapotřebí, aby www stránky byly bez chyb ve zdrojovém kódu (validní) a aby byla provedena SEO optimalizace pro vyhledávače na slova z Vašeho oboru. S klíčovými slovy z oboru je potřeba počítat již při stavbě webu, výběru domény a dále s nimi pracovat viz. ….. Naší předností je jak tvorba webových stránek s administrací(redakční systém), tak možnost správy webu přímo přes nás. Navíc jsme schopni doprogramovat do webových stránek téměř jakoukoliv aplikaci na míru – žádný problém u nás není neřešitelný! Každé webové stránky umís ujeme na náš profesionální webhosting, na kterém zaručujeme korektní funkčnost, rychlou podporu a zálohu dat.

Každé webové stránky od nás zahrnují:

 • Responsibilní webdesign + validní kód HTML 5 / CSS 3
 • JQUERY javascriptové knihovny
 • PHP / MySQL databáze
 • Implementace Google Analytics
 • Příprava pro SEO (onPage faktory)
 • Automatický sitemap ve formátu XML + RSS kanál pro novinky
 • Copywriting + návrh klíčových slov
 • Kvalitní, zálohovaný, stabilní a cenově dostupný webhosting

Proč zvolit právě Completeweb.cz?

 • Dodáme Vám kompletní funkční řešení na míru přesně dle Vašich požadavků
 • navrhneme design - logo, firemní identitu (corporate identity)
 • Verze Vašeho webu i pro smart phony, tablety a jiná mobilní zařízení - tzv. Responsibilní webdesign
 • postavíme funkční internetový obchod
 • využijeme všechny dostupné možnosti SEO optimalizace pro vyhledávače – copywriting, registrace do katalogů, sociální sítě, cenové srovnávače...
Tvorba e-shopu

Vytvoříme Vám profesionální e-shop na míru. Kompletní e shop tvorba od nás zahrnuje origininální webdesign, SEO optimalizace, copywriting. Tvorba e shopu u nás nekončí spuštěním, ale zajistíme i následné přivedení potencionálních zákazníků za rozumnou cenu.

Tvorba webu

Tvorba webových stránek profesionálně. Webové stránky od nás mají vždy originální webdesign, SEO optimalizace, copywriting. Tvorba webu u nás nekončí spuštěním, ale zajistíme i následné přivedení potencionálních zákazníků za rozumnou cenu.

Webdesign

Vytvoříme pro Vás profesionální webdesign a jsme schopni Vám ho nakódovat pomocí HTML/CSS, případně doplnit o interaktivitu prostřednictvím JQUERY frameworku.

Grafika

Navrhneme pro Vás corporate identity (firemní identita), loga, bannery, polepy aut, polepy výloh... Kompletní reklamní grafika pro Vaše projekty.

Seo optimalizace

Zajistíme pro Vás profesionální SEO optimalizace pro vyhledávače a zajistíme tak Vaše zviditelnění ve vysoce konkurenčním prostředí internernetu.

PPC reklama

Profesionálně pro Vás zakládáme a spravujeme PPC kampaně na Seznam.cz, Google, Facebook. Okamžité přivedení návštěvníků an webové stránky Vašeho projektu.

Webhosting

Nabízíme profesionální webhosting přesně na míru Vašemu projektu. Ke každému hostingu technická podpora a záloha dat.

Reference

Prohlédněte si hotová řešení od Completeweb.cz