WEBDESIGN

WEBDESIGN OD NÁS

Vytvoříme pro Vás profesionální webdesign. Samozřejmostí je rovněž nakódování webdesignu do HTML/CSS pro použití na webu. Chybí Vaší webové stránce korporátní design a nebo je webdesign zastaralý a nepřehledný? Zašlete nám barvy, tvary, logo a další korporátní prvky, my navrhneme vyhovující webdesign tak, abychom splnili Vaše očekávání.

CHYBÍ VÁM KORPORÁTNÍ PRVKY? ŽÁDNÝ STRACH!

Pokud zakládáte novou firmu, navrhneme Vám logo, barvy a i kompletní corporate identity nebo design manuál (viz. služba Grafika). Následně implementujeme tyto prvky do webdesignu pro Vaši novou webovou stránku.

POTŘEBUJETE NAKÓDOVAT JIŽ HOTOVÝ WEBDESIGN?

Naše webdesign studio nabízí i služby nakódování již hotového webdesignu, který jsme nevytvořili my. Tento webdesign nám zašlete a my se postaráme o zbytek.

DNEŠNÍM WEBOVÝM STANDARTEM JE INTERAKTIVITA A RESPONSIBILITA

Již nakódovaný webdesign obohatíme o JQUERY pluginy, které zajistí interaktivitu Vašeho webu ve všech nejvyužívanějších webových prohlížečích (Firefox, Opera, Chrome, IE, Safari apod.). Interaktivitou se rozumí uživatelsky přívětivé prvky jako jsou slider, carousel, různé typy fotogalerií, vyjíždějící menu, skrývání polí, různé změny při přejetí myší a samozřejmostí jsou i AJAXové aplikace související například s interaktivitou webových formulářů (kontaktní formulář, kniha návštěv apod., košík na e-shopu.).

Dodáváme rovněž responsibilní design pro mobilní zařízení (smart phony a tablety)!

TVOŘÍME NEWSLETTERY

Tvoříme newslettery, a to plně optimalizované pro Outlook, Thunderbird a jiné emailové klienty, samozřejmostí je stejný vzhled newsletteru na Gmailu, Hotmailu, Seznam mailu a u dalších poskytovatelů.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE HOTOVÉ REALIZACE

Naše práce si můžete prohlédnout v sekci Reference.

Tvorba e-shopu

Vytvoříme Vám profesionální e-shop na míru. Kompletní e shop tvorba od nás zahrnuje origininální webdesign, SEO optimalizace, copywriting. Tvorba e shopu u nás nekončí spuštěním, ale zajistíme i následné přivedení potencionálních zákazníků za rozumnou cenu.

Tvorba webu

Tvorba webových stránek profesionálně. Webové stránky od nás mají vždy originální webdesign, SEO optimalizace, copywriting. Tvorba webu u nás nekončí spuštěním, ale zajistíme i následné přivedení potencionálních zákazníků za rozumnou cenu.

Webdesign

Vytvoříme pro Vás profesionální webdesign a jsme schopni Vám ho nakódovat pomocí HTML/CSS, případně doplnit o interaktivitu prostřednictvím JQUERY frameworku.

Grafika

Navrhneme pro Vás corporate identity (firemní identita), loga, bannery, polepy aut, polepy výloh... Kompletní reklamní grafika pro Vaše projekty.

Seo optimalizace

Zajistíme pro Vás profesionální SEO optimalizace pro vyhledávače a zajistíme tak Vaše zviditelnění ve vysoce konkurenčním prostředí internernetu.

PPC reklama

Profesionálně pro Vás zakládáme a spravujeme PPC kampaně na Seznam.cz, Google, Facebook. Okamžité přivedení návštěvníků an webové stránky Vašeho projektu.

Webhosting

Nabízíme profesionální webhosting přesně na míru Vašemu projektu. Ke každému hostingu technická podpora a záloha dat.

Reference

Prohlédněte si hotová řešení od Completeweb.cz